OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2.0 Client SSO Login (4.0.17) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Submit
pt: Enviar

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Teste

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Upload
pt: Carregar

en: Client ID
pt: ID do Cliente

en: Line
pt: Linha

en: Configuration
pt: Configurações
