OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Download
fr: Téléchargement

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: Settings
fr: Paramètres

en: Save
fr: Enregistrer

en: Upload
fr: Transférer

en: Email
fr: Courriel

en: Client ID
fr: Identifiant (ID) de client

en: Line
fr: Ligne

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Sandbox
fr: Bac-à-sable

en: Box
fr: Boîte
