OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.18) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Action
sr: Акција

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса
