OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Description
bg: Описание

en: Action
bg: Действие

en: Download
bg: Свали

en: Edit
bg: Редактирай

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Update
bg: Промени

en: Upload
bg: Трансфер

en: Email
bg: Е-поща

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Reports
bg: Доклади
