OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Download
mn: Татах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Upload
mn: Оруулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Reports
mn: Тайлангууд
