OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Download
nl: Downloaden

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Line
nl: Lijn

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Attributes
nl: Attributen

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Sandbox
nl: Testomgeving

en: Reports
nl: Rapporten

en: Please enter a valid URL
nl: Gelieve een geldige URL in te voeren

en: Register/Login
nl: Registreren/Inloggen

en: Setup Guides
nl: Installatiehandleidingen
