OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Description
sv: Beskrivning

en: Action
sv: Åtgärd

en: Download
sv: Ladda ned

en: Edit
sv: Redigera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Update
sv: Uppdatera

en: Upload
sv: Ladda upp

en: Email
sv: E-post

en: Client ID
sv: Klient ID

en: Line
sv: Rad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Attributes
sv: Egenskaper

en: Sandbox
sv: Sandlåda

en: Reports
sv: Rapporter

en: Login Reports
sv: Inloggningsrapporter
