OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.19) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Download
te: దింపుకోలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Reports
te: నివేదికలు
