OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to cy translation catalogue (19 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Download
cy: Lawrlwytho

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Upload
cy: Llwytho i fyny

en: Add block
cy: Ychwanegu bloc

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: IP Address
cy: Cyfeiriad IP

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: Blocks
cy: Blociau

en: Block body
cy: Corff y bloc

en: Reports
cy: Adroddiadau

en: Structure
cy: Strwythur
