OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Username
fa: نام کاربری

en: Cancel
fa: لغو

en: Block Title
fa: عنوان بلوک

en: Action
fa: عملکرد

en: Download
fa: دانلود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Line
fa: خط

en: here
fa: اینجا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Google
fa: گوگل

en: Block description
fa: توضیحات بلوک

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Block body
fa: بدنه بلوک

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Note:
fa: توجه:

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Structure
fa: ساختار

en: Payment Methods
fa: روش‌های پرداخت
