OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (4.0.20) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Cancel
jv: Batal

en: Action
jv: Aksi

en: Download
jv: Undhuh

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Test
jv: Ujian

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Upload
jv: Unggah

en: Add block
jv: Tambah blok

en: Line
jv: Baris

en: here
jv: nag kéné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: IP Address
jv: Alamat IP

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: Blocks
jv: Blok

en: Block body
jv: Isi blok

en: Manage fields
jv: Nata field

en: Reports
jv: Laporan

en: Structure
jv: Struktur
