Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.3) - en to de translation catalogue (27 entries)

en: Register
de: Registrieren

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Absenden

en: Attribute
de: Attribut

en: Value
de: Wert

en: Confirm
de: Bestätigen

en: Description
de: Beschreibung

en: Action
de: Aktion

en: Download
de: Herunterladen

en: Login
de: Anmelden

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Back
de: Zurück

en: Update
de: Aktualisieren

en: Upload
de: Hochladen

en: Email
de: E-Mail

en: Client ID
de: Client-ID

en: Line
de: Zeile

en: Phone
de: Telefonnummer

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Attributes
de: Attribute

en: Query
de: Abfrage

en: Save Configuration
de: Konfiguration speichern

en: Paypal
de: PayPal

en: Custom CSS
de: Benutzerdefiniertes CSS

en: How can we help you?
de: Wie können wir helfen?
