Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.5) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Register
ne: दर्ता

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Confirm
ne: पुष्टि गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Update
ne: अपडेट

en: Upload
ne: अपलोड

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
