Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.5) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Attribute
te: లక్షణము

en: Value
te: విలువ

en: Confirm
te: నిర్ధారించు

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Test
te: పరీక్ష

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Email
te: ఈమెయిలు
