Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.7) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Register
pl: Rejestracja

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Attribute
pl: Atrybut

en: Value
pl: Wartość

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Description
pl: Opis

en: Action
pl: Akcja

en: Download
pl: Pobierz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Line
pl: Linia

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Callback URL
pl: Zwrotny adres URL

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Icon width
pl: Szerokość ikony

en: Icon height
pl: Wysokość ikony

en: - Select -
pl: - Wybierz -
