Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Register
ru: Регистрация

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Attribute
ru: Атрибут

en: Value
ru: Значение

en: Confirm
ru: Подтвердить

en: Description
ru: Описание

en: Action
ru: Действие

en: Download
ru: Скачать

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Upload
ru: Закачать

en: Client ID
ru: ID клиента

en: Line
ru: Линия

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Display name
ru: Название отображения

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Icon width
ru: Ширина иконки

en: Icon height
ru: Высота иконки

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: - Select -
ru: - Выберите -
