Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.8) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Register
ur: شمولیت اختیار کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Value
ur: قیمت

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Email
ur: ای میل
