Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.9) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Value
nl: Waarde

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Action
nl: Actie

en: Download
nl: Downloaden

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Back
nl: Terug

en: Save
nl: Opslaan

en: Upload
nl: Uploaden

en: Email
nl: E-mail

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Line
nl: Lijn

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Display name
nl: Naam voor weergave

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Please enter a valid URL
nl: Gelieve een geldige URL in te voeren
