Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.9) - en to ro translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Register
ro: Înscriere

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Attribute
ro: Atribut

en: Value
ro: Valoare

en: Confirm
ro: Confirmă

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Download
ro: Descarcă

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Save
ro: Salvare

en: Upload
ro: Încarcă

en: Email
ro: email

en: Line
ro: Linie

en: Configuration
ro: Configurație

en: Display name
ro: Nume de afişare
