Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (4.0.14) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Download
hy: Բեռնել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
