OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (8.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Test
bg: Тест

en: Settings
bg: Настройки

en: Back
bg: Назад

en: Save
bg: Запази

en: Email
bg: Е-поща

en: Phone
bg: Телефон
