OAuth Single Sign On – SSO (OAuth Client) (8.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
