OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Test
el: Δοκιμή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Query
el: Ερώτημα

en: Select
el: Επιλογή

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
