OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Register
id: Daftar

en: Test
id: uji

en: Settings
id: Pengaturan

en: Back
id: Kembali

en: Phone
id: Telepon

en: Phone number
id: Nomor telepon

en: Query
id: Kueri

en: Select
id: Pilih
