OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Register
pl: Rejestracja

en: Support
pl: Wsparcie

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Back
pl: Wstecz

en: Email Address
pl: Adres Email

en: API Key
pl: Klucz API

en: Phone
pl: Telefon

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Query
pl: Zapytanie

en: Select
pl: Wybierz

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: FAQs
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: Customer ID
pl: ID klienta
