OAuth Client Login – Single Sign On (SSO) (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Register
sv: Registrera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Email
sv: E-post

en: Email Address
sv: E-postadress

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Phone
sv: Telefon

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Query
sv: Databasfråga

en: Select
sv: Välj
