Drupal OAuth & OpenID Connect Login - OAuth2 Client SSO Login (8.x-3.42) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
