OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Register
af: Registreer

en: Attribute
af: Attribuut

en: Value
af: Waarde

en: Confirm
af: Bevestig

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Back
af: Terug
