OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Value
am: እሴት

en: Confirm
am: አረጋግጥ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Email
am: ኢሜይል
