OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Register
ar: التسجيل

en: Attribute
ar: الخاصية

en: Value
ar: القيمة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Back
ar: رجوع

en: Email
ar: البريد الإلكتروني
