OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Attribute
be: Атрыбут

en: Value
be: Значэнне

en: Confirm
be: Сьцьвярдзіць

en: Password
be: Пароль

en: Back
be: Назад

en: Email
be: Адрас E-mail
