OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Confirm
bg: Потвърди

en: Password
bg: Парола

en: Back
bg: Назад

en: Email
bg: Е-поща
