OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Register
da: Opret konto

en: Attribute
da: Attribut

en: Value
da: Værdi

en: Confirm
da: Bekræft

en: Password
da: Adgangskode

en: Back
da: Tilbage

en: Email
da: E-mail
