OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Register
es: Registro

en: Attribute
es: Atributo

en: Value
es: Valor

en: Confirm
es: Confirmar

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Password
es: Contraseña

en: Back
es: Atrás

en: Email
es: Correo electrónico
