OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Attribute
fi: Attribuutti

en: Value
fi: Arvo

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Password
fi: Salasana

en: Back
fi: Takaisin

en: Email
fi: Sähköpostiosoite
