OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Register
fil: Magrehistro

en: Value
fil: Halaga

en: Confirm
fil: Kumpirmahin

en: Password
fil: Hudyat

en: Back
fil: Bumalik
