OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Attribute
gl: Atributo

en: Value
gl: Valor

en: Confirm
gl: Confirmar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Back
gl: Voltar

en: Email
gl: Correo electrónico
