OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Register
gu: નોંધણી

en: Attribute
gu: ગુણધર્મ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Confirm
gu: ખાતરી કરો

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ
