OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Register
he: הרשמה

en: Attribute
he: מאפיין

en: Value
he: ערך

en: Confirm
he: אישור

en: Login
he: כניסה

en: Password
he: סיסמה

en: Back
he: אחורה

en: Email
he: דוא"ל
