OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Register
hr: Registriraj se

en: Attribute
hr: Atribut

en: Value
hr: Vrijednost

en: Confirm
hr: Potvrdite

en: Login
hr: Prijava

en: Password
hr: Lozinka

en: Back
hr: Natrag

en: Email
hr: E-pošta
