OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Value
hu: Érték

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Password
hu: Jelszó

en: Back
hu: Vissza

en: Email
hu: E-mail
