OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Register
ja: 登録

en: Attribute
ja: 属性

en: Value
ja: 値

en: Confirm
ja: 確認

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Back
ja: 戻る

en: Email
ja: メール
