OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Confirm
ka: დადასტურება

en: Password
ka: პაროლი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
