OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Register
kk: Тіркеу

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Value
kk: Мән

en: Confirm
kk: Растау

en: Password
kk: Құпиясөз
