OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Value
ku: نرخ

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Email
ku: ئیمێل
