OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Register
lt: Registruotis

en: Attribute
lt: Požymis

en: Value
lt: Reikšmė

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Back
lt: Atgal

en: Email
lt: El. paštas
