OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Password
lv: Parole

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Email
lv: E-pasts
