OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Register
ml: അംഗത്വമെടുക്കുക

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Email
ml: ഇമെയിൽ
