OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Value
mn: Утга

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Email
mn: Имэйл
