OAuth & OpenID Connect Single Sign On – SSO (OAuth/OIDC Client) (8.x-3.44) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Back
my: နောက်သို့
